Doprava

 

Způsob doručení

Objednávka 

0 - 2000 Kč

Objednávka 

nad 2000 Kč

Osobní odběr Sázavská 32, Praha

ZDARMA

ZDARMA

Osobní odběr Vítkov, okr. Opava

ZDARMA

ZDARMA

Zásilkovna 49 Kč ZDARMA

DPD

90 Kč

ZDARMA

PPL

90 Kč

ZDARMA

Česká pošta Balík na poštu

130 Kč

ZDARMA

Česká pošta Balík do ruky

140 Kč

ZDARMA

 

Kapacity dopravců v současné situaci

Vážení zákazníci, vzhledem k aktuální situaci spojené s předvánočním obdobím jsou dopravci vytíženi více než obvykle. Poprosíme Vás tedy o trpělivost - snažíme se každou zásilku odesílat co nejdříve, ale jakmile je v rukou dopravce, nemáme na ni vliv. Dopravci se samozřejmě snaží doručovat zásilky tak, jako obvykle, ale může se výjimečně stát, že Vám Zásilkovna a další naši dopravci nedoručí zásilku přímo na adresu, ale do nejbližšího výdejního místa. Pokud se tak stane, poprosíme Vás o shovívavost, nemáme bohužel na toto rozhodnutí žádný vliv. Pokud byste chtěli více informací o zásilce, která je již na cestě k Vám, kontaktujte zákaznický servis dopravce, který Vám doručuje zásilku.

 

Cenným balíkem České pošty (1-6 dní)

Česká pošta - touto kurýrní službou je možné zasílat zboží do hmotnosti 30 kg. Na výběr máte ze dvou možností dopravy prostřednictvím České pošty, a to Balík do ruky a Balík na poštu.

V případě, že je zboží odesláno jako Balík do ruky, pošta se standardním způsobem nejprve pokusí zastihnout Vás na doručovací adrese. V případě, že pošta adresáta nezastihne, je zboží uloženo na příslušné pobočce České pošty, kde si jej můžete v provozních hodinách pošty vyzvednout po dobu 7 pracovních dnů. Oznámení o uložení zásilky by Vám v takovém případě mělo být odesláno formou SMS a také e-mailem, ale pokud jste dostali oznámení o odeslání zásilky a ta nedorazila, popř. ani nemáte oznámení, pište na info@labohemecafe.eu - rádi Vám sdělíme, kde je Vaše zásilka uložena.

V případě, že zvolíte jako formu dopravy Balík na poštu, pak se pošta vůbec nepokouší adresáta zastihnout na doručovací adrese, ale sami si rovnou zvolíte pobočku České pošty, na které chcete mít zásilku uloženu pro vyzvednutí. Pošta informuje zákazníka o uložení zásilky opět prostřednictvím SMS a e-mailu. Tuto službu využívají naši zákazníci např. v případě, kdy objednávají dárky a chtějí mít jistotu, že dárek nebude moci být převzat na doručovací adrese přímo obdarovaným. Pokud jste dostali oznámení o odeslání zásilky a ta nedorazila, popř. ani nemáte oznámení, pište na info@labohemecafe.eu - rádi Vám sdělíme, kde je Vaše zásilka uložena.

Cena zásilky na poštu bez dobírky činí 130,- Kč s DPH. 

Cena zásilky do ruky bez dobírky činí 140,- Kč s DPH.

Dobírka České pošty (1-6 dní)

Platba formou dobírky činí 30 Kč, celková cena zásilky na poštu s dobírkou je tedy 160,- Kč s DPH. Cena zásilky do ruky s dobírkou činí 170,- Kč s DPH.

 

2.      Zásilkovou společností DPD Private

DPD - Tato služba přepravuje vnitrostátní zásilky od 1kg do 50 kg. Doručování prostřednictvím služby DPD Private má celou řadu výhod:

  • doručení do druhého pracovního dne
  • oznámení o doručení zásilky SMS zprávou nebo e-mailem den předem
  • interaktivní SMS nebo e-mail s 3hodinovým upřesněním času doručení v den doručení
  • možnost změnit den doručení odpovědí na SMS nebo e-mail
  • v případě neúspěšného doručení zanechá kurýr na místě Oznámení o neúspěšném pokusu o doručení (tato informace bude také zaslána emailem)
  • prostřednictvím www.chcisvujbalik.cz lze potom změnit termín nebo adresu následujícího doručení
  • dobírku lze uhradit v hotovosti nebo platební kartou
  • více na www.dpdprivate.cz

Cena zásilky bez dobírky (platba předem) je 90,- Kč s DPH.

Dobírka zásilkové společnosti DPD

Platba formou dobírky činí 30 Kč, celková cena zásilky s dobírkou je tedy 120,- Kč s DPH.

 

3.      Zásilkovou společností PPL

PPL - Tato služba přepravuje vnitrostátní zásilky od 1kg do 30 kg. 

Cena zásilky bez dobírky (platba předem) je 90,- Kč s DPH.

Dobírka zásilkové společnosti PPL

Platba formou dobírky činí 30 Kč, celková cena zásilky s dobírkou je tedy 120,- Kč s DPH.

 

4.      Osobní odběr Sázavská 32, Praha

Objednané zboží si můžete vyzvednout také osobně přímo v naší kavárně La Boheme Cafe v Praze V takovém případě samozřejmě není účtován žádný poplatek za poštovné či dobírku. Adresa provozovny: La Boheme Cafe, Sázavská 32, Praha 2.

V případě osobního odběru Vás budeme telefonicky kontaktovat ihned, jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí.

 

5.      Osobní odběr Vítkov

Objednané zboží si můžete vyzvednout také osobně přímo na naší provozovně ve Vítkově (okres Opava). V takovém případě samozřejmě není účtován žádný poplatek za poštovné či dobírku. Adresa provozovny: La Boheme Cafe s.r.o., Wolkerova 465, Vítkov, 749 01.

V případě osobního odběru Vás budeme telefonicky kontaktovat ihned, jakmile bude zboží připraveno k vyzvednutí.

6. Zásilkovna

Objednané zboží si můžete vyzvednout v jednom z více než 3000 odběrných míst po celé ČR! Odběrné místo si zvolíte košíku před dokončením vaší objednávky.

Cena služby je při objednávce do 2000 Kč pouze 49 Kč.

 

6.     Doprava ZDARMA

Objednávku přesahující částku 2.000,- Kč s DPH vám dopravíme ZDARMA!

 

Mezinárodní objednávky

Rádi vám zašleme objednané zboží i do zahraničí. Zásilky do zahraničí není možné zaslat na dobírku. Zboží zasíláme prostřednictvím společnosti PPL a cena za dopravné se řídí platným ceníkem této společnosti. Pro zjištění ceny objednávky pro konkrétní stát, vyberte příslušnou zemi v nabídkové liště v prvním kroku objednávky – poštovné se automaticky zobrazí.

čeština