Ochrana osobních údajů

 

Harney & Sons neprodává, ani neposkytuje žádné jména zákazníků, už 30 letech svého podnikání. Vaše soukromí je pro nás velmi důležité.

Používáme Stronghold bezpečnostní server, který podporuje- standard 128-bit SSL pro šifrování. Zadáte-li číslo své kreditní karty do objednávkového formuláře, je přenášen přes internet v zašifrované formě, až se dostane k nám je dekódován.

Naše internetové stránky slouží vám, s cílem poskytnout vám ty nejlepší produkty, vynikající informace a kvalitní zákaznický servis. Sledujeme název domény, informace o místě, odkud jste přišli, než jste navštívily naše webové stránky, a vámi vyhledávaná hesla, které jste použili při hledání našich stránek. Zaznamenáme si vaší e-mailovou adresu, pokud jste se rozhodli s námi komunikovat prostřednictvím e-mailu. Proběhne-li on-line průzkumu, budeme zaznamenávat všechny informace, které nám poskytnete, v tomto průzkumu.

Pokud nechcete dostávat od nás e-maily, dejte nám prosím vědět zasláním zprávy prostřednictvím e-mailu, poštou, nebo prostřednictvím telefonu.

Obtěžují-li vás pravidelné e-maily s informacemi o nových výrobcích a službách, nebo o nadcházejících událostech. Dejte nám prosím vědět zasláním zprávy prostřednictvím e-mailu, poštou, nebo prostřednictvím telefonu.

Telefonní číslo se uvádí do objednávky z důvodu doručení zásilky. Nebudeme vás kontaktovat telefonicky o našich nových produktech a událostech. Používáme pouze e-mail pro tištěné katalogy, abyste byly informováni o našich nových produktech.

Ujišťujeme vás, že Harney & Sons nikdy nesdílel informace o zákaznících. To je naše politika a my se jí držíme. Nikdy nebudeme podávat informace o zákazníkovi jiné společností.

Nemáme rádi, když jiné společnosti prodávají naše jméno, a proto my nebudeme sdílet, nebo prodávat vaše jména.