Společnost Harney & Sons Tea Company prodává kvalitní čaje za cenu, která z čaje dělá každodenní luxus. Náš čaj se popíjí po celém světě v domácnostech, hotelech, restauracích, kavárnách a na výletních lodích. Proces přepravy čaje ze světových čajových zahrad do výrobního závodu společnosti Harney & Sons, kde se míchá, balí a balí, a poté do světových šálků, má dopad na naše stále křehčí životní prostředí. Co bychom mohli udělat pro to, abychom se odvděčili životnímu prostředí, v němž se pěstuje čaj celého světa?

Společné úsilí o péči o naši planetu může vést k pozitivním změnám. V roce 2006 se Michael a Paul Harneyovi rozhodli pro členství v organizaci 1 % pro planetu, které nám umožňuje věnovat jedno procento z celkového obratu ekologickým organizacím podle našeho výběru. Je to náš způsob, jak vrátit světu to, že sbíráme ingredience a rozvážíme je do mnoha domácností, hotelů, restaurací, kaváren a výletních lodí po celém světě.


Náš výrobní závod se nachází ve státě New York, obklopen nádhernými horami, které tvoří pohoří Berkshire Range. Jsme jen pár minut od Appalačské stezky. Náš závod se nachází mezi řekou Hudson na západě a řekou Housatonic na východě. Housatonic nabízí jeden z nejlepších muškařských rybolovů v této zemi. Připojení se k programu 1 % pro planetu znamenalo, že jsme mohli přímo věnovat jedno procento z našich celkových tržeb organizacím na ochranu životního prostředí podle našeho výběru. Platíme také roční členské příspěvky organizaci 1 % pro planetu a pomáháme tak této příkladné organizaci pokrýt její režijní náklady.

Rodina Harneyových a její zaměstnanci jsou velmi hrdí na to, že jsou součástí této skvělé celosvětové organizace, která se snaží o ochranu životního prostředí po 1 %. Od začátku roku 2021 věnuje společnost Harney & Sons (s vaší pomocí) organizaci 1 % pro planetu více než 4 miliony dolarů. Prostřednictvím organizace 1 % pro planetu podporujeme následující neziskové organizace:

350.org

Bay.org

Central Park Conservancy

Climate Central

Connecticut Farmland Trust

Cornellova botanická zahrada

Great Mountain Forest Corporation

Kiss the Ground

Nadace národních parků

Národní koalice mladých zemědělců

Navdanya Trust

Ocean Conservancy

Pacific Crest Trail Association

Parks & Trails of New York

Real Food Challenge

Thames 21

Appalachian Trail Conservancy

Cary Institute

Charita: Voda

Columbia Land Conservancy

Conservation International

Friends of the Great Swamp

Housatonic Valley Association

Live to Love

National Wild Life Federation

Ochrana přírody

Newyorská botanická zahrada

Oxfam

Pacific Forest Trust

Rainforest Trust

Scenic Hudson

Vzdělávací farma Měsíc nad rybníkem

Appalachian Trail Conservancy (ATC) je dobrovolnická organizace, která se věnuje ochraně a správě Appalachian Trail (A.T.).

A.T. měří přibližně 2 180 mil a táhne se od Maine po Georgii, což z ní činí jednu z nejdelších souvislých značených pěších stezek na světě. Posláním ATC je chránit a spravovat Appalačskou stezku - zajistit, aby její obrovské přírodní krásy a neocenitelné kulturní dědictví mohly být sdíleny a užívány dnes, zítra i v příštích staletích. Společnost Harney & Sons hrdě podporuje úsilí organizace Appalachian Trail Conservancy. Trasa A.T. prochází městem Salisbury ve státě Connecticut, rodným městem rodiny Harneyových a také mnoha našich zaměstnanců. Máme štěstí, že máme takový poklad přímo na dvorku (někteří z nás doslova!) Michael s láskou vzpomíná na mnohá léta strávená o víkendech pěšími túrami po A.T. přes Presidentials v New Hampshire, které byly součástí letního tréninku na závody v běhu na lyžích. Kdyby byl ještě ambicióznější, mohl se po stezce vrátit přímo do Salisbury v CT.

Díky partnerství se společností Cloverly nabízíme našim zákazníkům možnost kompenzovat uhlíkovou stopu každé jejich objednávky a jejich výrobků. Klikněte zde a podívejte se, kde a kolik uhlíku jsme dnes díky vašemu úsilí kompenzovali!

60 115 dolarů S vaší pomocí jsme vybrali na charitativní účely. Tento dar jsme dorovnali!

Stejně jako všichni můžeme lépe pracovat s naší planetou. Proto v tom budeme pokračovat.

Společnost Harney & Sons se zavázala prosazovat pozitivní změny v oblasti životního prostředí. Jako člen organizace 1 % For the Planet se snažíme udržet naši planetu čistou a udržitelnou. Plechovky na čaj Harney & Sons jsou z vysoce recyklovatelného kovu a doporučujeme vám, abyste tuto plechovku na čaj odevzdali v recyklačním centru ve vašem okolí. Pro další informace o recyklaci doporučujeme navštívit stránky earth911.com. Děkujeme, že se na tom podílíte!